جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ,14 December 2018
 
 
راپوسو در گفت‌وگو با فانا خبر داد:
امضای تفاهم‌نامه تولیدی جانسون&جانسون با وزارت بهداشت ایران
 
مدیر بازاریابی و دسترسی بازار جانسون و جانسون در منطقه خاورمیانه و آفریقا گفت: اخیرا تفاهم‌نامه‌ای با وزارت بهداشت ایران امضا کرده و قصد داریم داروهایمان را به صورت داخلی در ایران تولید کنیم که البته این پروژه بناست با همکاری بهستان دارو انجام شود.
 
خبرنگار فانا با آنا راپوسو مدیر بازاریابی و دسترسی بازار جانسون و جانسون در منطقه خاورمیانه و آفریقا  در حاشیه همایش مشارکت و رهبری زنان که چندی پیش به همت شرکت یانسن (بهستان دارو) برگزار شد، گفت‌وگویی انجام داده که به شرح زیر است:

خانم راپوسو لطفا درباره جانسون و جانسون و سمت خود در این شرکت کمی صحبت کنید.

من آنا راپوسو مدیر بازاریابی و دسترسی بازار جانسون و جانسون در منطقه خاورمیانه و آفریقا هستم. جانسون و جانسون سه بخش دارد که شامل گروه محصولات بهداشتی مصرفی، تجهیزات پزشکی و دارو می‌شود. در ایران یک توزیع‌کننده دارو تحت عنوان یانسن (بهستان دارو) داریم و مدت زمان زیادی است که در این بازار حضور داشته و محصولات خود را ارائه می‌کنیم. داروهایی شامل داروهای آنکولوژی و سرطان و ایمونولوژی (ایمنی) مورد تائید بوده و توزیع و در دسترس مصرف‌کنندگان ایرانی قرار گرفته‌اند. در ایران بطورکلی داروهای هماتولوژی، آنکولوژی و ایمنولوژی را وارد می‌کنیم که البته در دیگر کشورهای دنیا در آسیا، اروپا و آمریکا نیز همین داروها مورد تائید و توزیع قرار گرفته است. داروهای جدیدی نیز در حال دریافت تائیدیه‌های لازم برای وارد شدن به بازار ایران هستند.

لطفا بفرمایید هدف شما از برگزاری کنفرانس مشارکت و رهبری زنان در ایران چه بوده و آیا در دیگر کشورها نیز چنین رویدادی برگزار خواهید کرد؟

بله. این بخشی از ارزش‌های جانسون و جانسون است که از مشارکت و رهبری افراد مختلف صرف‌نظر از جنسیت آنان بهره‌مند شود و ملاک انتخاب را بر توانمندی افراد قرار دهد. این موضوع یکی از مهمترین موضوعات در جانسون و جانسون در سراسر دنیا بوده است و مرکز توجه تمامی برنامه‌های ما است. رویدادی این چنین با حضور زنان موفق در چند کشور دیگر از جمله الجزایر، مراکش، تونس، لبنان و امارات نیز برگزار شده است.

آیا در کشورهای منطقه خاورمیانه نمایندگی برای عرضه محصولاتتان دارید؟

همانطور که می‌دانید محصولات ما محصولات بیمارستانی است و اغلب مصرف‌کنندگان با آنها آشنایی ندارند زیرا اغلب در سطح بیمارستانی و برای بیماری‌هایی مانند میلوما و لینفوما و دیگر بیماری‌های استفاده می‌شود.

منظورم شرکت‌هایی مانند یانسن و بهستان دارو هستند که در ایران فعالند. آیا در کشورهای دیگر نیز به این صورت فعالیت می‌کنید و یا دفتر شرکت جانسون خود عهده‌دار این امر است؟

بله ما در برخی از نقاط دنیا دفتر شرکت را تاسیس کرده و مستقیم به فروش محصول و ارائه خدمات خود اقدام می‌کنیم اما در برخی دیگر از کشورها مانند ایران توزیع‌کنندگان داخلی با ما همکاری کرده و در توزیع محصولات به‌خصوص داروها به ما یاری می‌رسانند.

آیا در خاورمیانه کارخانه و تاسیساتی برای تولید محصولات دارید؟

بله ما در این زمینه برنامه‌هایی داریم. اخیرا تفاهم‌نامه‌ای با وزارت بهداشت ایران امضا کرده و قصد داریم داروهایمان را به صورت داخلی در ایران تولید کنیم که البته این پروژه بناست با همکاری بهستان دارو انجام شود.
 
گفت‌وگو از تکتم زاهدی فر
 
کد مطلب : ۱۳۰۱۴
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :