يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ,22 September 2019
 
 
اختصاص بودجه برپایی مراسم پایان سال بهستان دارو برای کمک به بیماران
 
گردهمایی پایان سال شرکت بهستان دارو امروز ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ با حضور مدیران و پرسنل این شرکت برگزار شد.
 
به گزارش فانا، در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی، این مراسم متفاوت از سال‌های گذشته، با سادگی و صمیمیت در سالن پارکینگ ساختمان بهستان برگزار شد و مبلغ صرفه‌جویی شده در هزینه‌های مراسم، برای کمک به ارتقای کیفیت خدمات درمانی به بیماران نیازمند اختصاص یافت.

پیام دین دوست در این مراسم و در جمع همکاران خود گفت: آنچه که شما را عضوی از این سازمان موفق کرده هوش ذاتی شماست اما آنچه که بهستان را متفاوت می‌کند هوش احساسی شماست. در چنین شرایطی که بسیاری از هموطنان ما برای درمان خود مشکلات اقتصادی دارند صلاح نیست با فعالیت‌های تجملاتی از گرفتاری مردم غافل باشیم.

وی افزود: رسالت ما تامین دارو و سلامتی بیماران و کاستن درد و رنج آنان است. بیماران علاوه بر تحمل درد و رنج بیماری، متحمل هزینه و گاهی کم‌توجهی به نیازهای روحی و‌روانی می‌شوند. ما در بهستان همه با هم می‌کوشیم تا علاوه بر تامین بهترین داروها با بالاترین کیفیت، از درد و رنج بیماران نیز بکاهیم. در کنار بیماران باشیم و تا جایی که می‌توانیم آنان را حمایت کنیم. این مسئولیت اجتماعی ماست.

دین دوست خاطرنشان کرد: به امید آنکه فرهنگ مسئولیت اجتماعی شرکتی در سایر شرکت‌های دارویی به نحوی شکل بگیرد که قبل از هر اقدامی از خودمان بپرسیم نتیجه این عملکرد چقدر به نفع جامعه و بیماران است و آیا می‌توان هزینه‌ها را به نحوی مدیریت کرد که نفع آن به بیماران برسد؟
 
کد مطلب : ۱۳۰۱۵
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۳
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :