يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ,26 May 2019
 
 
برگزاری اولین کنگره بین المللی فناوری های نوین پزشکی با هدف بومی سازی
 
نخستین کنگره بین المللی فناوری های نوین پزشکی با هدف توسعه فناوری های نوین پزشکی، بیمارستانی و راهکارهای بومی سازی آن در کشور با حضور محققان و اساتید داخلی و خارجی از 13 تا 15 آذر در مرکز همایش رازی برگزارمی شود.
 
به گزارش فانا، این کنگره به همت دفتر توسعه فناوری های سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی کشور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن علمی اطلاع رسانی زیست پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حمایت برخی از دانشگاه ها و بیمارستان های سراسر کشور با شعار'توسعه فناوریهای بومی سلامت، راهکار اقتصاد مقاومتی سلامت' برگزار می شود.

در نخستین کنگره بین المللی فناوری های نوین پزشکی سخنرانانی از ایران و برخی از کشورهای پیشرفته جهان حضور خواهند داشت.

محور های این کنگره در خصوص ارزیابی و مدیریت فناوری پزشکی، تله مدیسین، رباتیک پزشکی و فناوری های نوین ارتباطی، فناوری های نوین تشخیصی و آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی، فناوری های نوین بیمارستانی، فناوری های نوین تجهیزات پزشکی ارایه خواهد شد.

فناوری های نوین دارویی و داروسازی، فناوری های نوین در تصویربرداری دیجیتال، نقش بانک، بیمه و لیزینگ در توسعه فناوری ها و تجهیزات نوین پزشکی، شرکت های دانش بنیان پزشکی و راهکارهای توسعه بازار از دیگر مضوعاتی است که مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

همزمان با برگزاری این کنگره جشنواره ایده های برتر و فن بازار و نمایشگاه تخصصی فناوری های نوین پزشکی با حضور شرکت های بزرگ تجهیزات و فناوری های پزشکی برگزار می شود.
 
 
کد مطلب : ۱۶۳۷
شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :