پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ,27 June 2019
 
 
حضور گسترده شرکت داروسازی ایران هورمون در گردهمایی سرپرستان و عوامل فروش مراکز توزیع پخش فردوس با معرفی محصولات جدید
 
شرکت ایران هورمون تولیدکننده انواع داروهای هورمونی و دیگر انواع داروها در کشور با بیش از نیم قرن سابقه، بخش گسترده ای از محصولات دارویی مورد نیاز جامعه را با کیفیت بالا تامین می کند.
 
به گزارش فانا (اخبار دارو و سلامت) – دکتر فرهاد شایقی مدیر عامل شرکت داروسازی ایران هورمون در گفتگو با خبرگزاری فانا در ارتباط با حضور گسترده آن شرکت در گردهمایی سرپرستان و عوامل فروش مراکز توزیع پخش فردوس اعلام داشتند: شرکت ایران هورمون تولیدکننده انواع داروهای هورمونی و دیگر انواع داروها در کشور با بیش از نیم قرن سابقه، بخش گسترده ای از محصولات دارویی مورد نیاز جامعه را با کیفیت بالا تامین می کند.
     حضور پررنگ و گسترده شرکت ایران هورمون در این گردهمایی و معرفی تعدادی از محصولات جدید عرضه شده به نمایندگان فروش شرکت پخش فردوس فرصتی مناسب در جهت تعامل و شناسایی این محصولات را فراهم آورده است.
     شرکت ایران هورمون یکی از مهمترین کارخانجات تولیدکننده داروهای هورمونی شامل داروهای موثر بر غده تیروئید، داروهای ضدسرطان با منشاء هورمونی ، هورمون های جنسی، داروهای موثر در نازایی و همچنین داروهای قلبی و عروقی، داروهای موثر بر فشار خون، آنتی دیابتیک ها، کورتیکوستروئیدها، شل کننده های عضلات و ویتامین ها در جمهوری اسلامی ایران است که به دست متخصصان ایرانی در ایران هورمون تولید می شود.
     از بارزترین امتیازات شرکت ایران هورمون، وجود آزمایشگاه های کنترل کیفی دقیق با امتیاز اکرودیته از آزمایشگاه های مرجع و با آخرین فن آوری روز دنیا است. همچنین واحد تحقیقات و نوآوری R&D ایران هورمون توانسته است نوآوری های قابل توجهی را در کارنامه برند ایران هورمون از خود به ثبت رسانده و به جای گذارد.
     8 محصول جدید شرکت ایران هورمون به شرح زیر دراین گردهمایی معرفی شدند :  
1- (ریواروکسابان، ضد انعقاد خوراکی) با نام برند آنکلات® - آی اچ
2- (مزالازین – مشتق سالسیلیک اسید) با نام برند مزینوکس® - آی اچ
3- (والاسیکلوویر، ضد ویروس خوراکی) با نام برند ویراترکس® - آی اچ
 4- (والگانسیکلوویر، ضد ویروس CMV) با نام برند والگاسیت® - آی اچ
 5- (بیکالوتامید، ضد سرطان پروستات) با نام برند بیکاناکس® - آی اچ
 6- (وریکونازول، ضد قارچ خوراکی) با نام برند وکوزیکس® - آی اچ
7- آیرون سوکروز (آهن تزریقی)
 8- (لووتیروکسین سدیم) با نام برند لووکسین® 75 میکروگرم
 
 
کد مطلب : ۱۷۰۸۸
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :