دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ,17 June 2019
 
 
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت:
حوادث غیر مترقبه در تعهد بیمه‌های پایه نیست
 
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: حوادث غیر مترقبه در تعهد بیمه‌های پایه نیست اما در مناطق سیل زده تلاش می‌شود خدمات قابل توجهی ارائه شود.
 
به گزارش فانا، سید مرتضی ادیانی معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با حضور در جلسه ستاد مدیریت بحران استان لرستان گفت: خرید خدمات بیمه سلامت از طریق دفترچه درمانی انجام می شود، اما به دلیل شرایط مناطق سیل زده بستری بیماران و درمان آنها با ارائه کد ملی قابل انجام است.معاون بیمه وخدمات سلامت سازمان افزود: بیمه شدگان جهت مراجعه به مراکز درمان سرپایی می توانند با حضور در دفاتر پیشخوان و ارایه کد ملی دفترچه های درمانی خود را دریافت و به مراکز طرف قرارداد ارائه کنند.

ادیانی تاکید کرد: برای دریافت دارو به ویژه داروهای بیماران خاص این سازمان، تا زمان دسترسی به اینترنت می توان از طریق نوشتن مشخصات هویتی، آدرس و تلفن بیماران درپشت نسخ درمانی بیمه شدگان و تایید نسخه به صورت دستی، داروها را دراختیار این عزیزان قرارداد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: حوادث غیر مترقبه در تعهد بیمه‌های پایه نیست اما در مناطق سیل زده تلاش می شود خدمات قابل توجهی ارائه شود.

وی گفت: کاربران دفاتر پیشخوان می بایست دقت کافی را درخصوص تعیین موقعیت جغرافیایی مناطق سیل زده به عمل آورده و مبنا، موقعیت جغرافیایی قبلی ثبت شده در سامانه است.
 
کد مطلب : ۱۸۰۸۲
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :