دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ,17 June 2019
 
 
رئیس اداره تأمین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی:
کمبود تجهیزات پزشکی در مناطق سیل‌زده نداریم
 
رئیس اداره تأمین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: تمام کمبودهای تجهیزات پزشکی در مناطق سیل‌زده رفع شده است.
 
به گزارش فانا، محمد مهدی علاالدین رئیس اداره تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی درخصوص وضعیت تجهیزات پزشکی مورد نیاز مناطق سیل‌زده کشور اظهار داشت: نظر به اهمیت موضوع تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی، اداره تامین و نگهداشت اداره کل تجهبزات پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی قبل از شروع تعطیلات نوروزی تدابیر ویژه ای در این خصوص اندیشدیند و با بروز سیل در تعطیلات تاکنون کمبودی در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام نشده است.

رئیس اداره تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: طی روزهای گذشته اعلام کمبود از سوی دانشگاه های علوم پزشکی به جز موردی که از طریق استان‌های مجاور رفع گردید گزارش نشده است.

علاالدین توضیح داد: با توجه به شرایط جوی روزهای قبل و رخداد سیل در اکثر استانهای کشور اعلام کمبود از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی اعلام نشده و کارشناسان اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی به صورت آماده باش در حال بررسی و پایش هرگونه موردی در این خصوص می باشند.

وی افزود: اتحادیه بازرگانان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی و همچنین انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی نیز طی پیامی، اعلام آمادگی خود را در خصوص تامین هر گونه کمبودی در تجهیزات و ملزومات پزشکی برای سیل زدگان اعلام کردند.
 
کد مطلب : ۱۸۱۴۹
سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۲
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :