دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ,17 June 2019
 
 
اجرایی نشدن مصوبه‌ها چوب لای چرخ تولیدکنندگان می‌گذارد
از تولیدکننده واقعی حمایت می‌کنیم
 
مزینانی با بیان اینکه اجرایی نشدن مصوبه‌ها چوب لای چرخ تولیدکنندگان می‌گذارد، گفت: تولید به هر شکل ارزشمند است.
 
به گزارش فانا، مزینانی معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو  با اشاره به انتخاب شعار سال با عنوان  «رونق تولید»  اظهار کرد: در سال رونق تولید اجرای نادرست مصوبه‌ها می‌تواند چوب لای چرخ تولیدکنندگان بگذارد و روند تولید تجهیزات پزشکی را دچار مشکل کند و با سرعت مطلوب در زمینه تولید گام برنداریم.

حمایت از تولیدکننده واقعی در سال «رونق تولید»

وی ادامه داد: تولید به هر شکل ارزشمند است و نه تنها امسال که شعار سال رونق تولید انتخاب شده است بلکه در سال‌هایی که اسم تولید ندارند نیز ما باید از تولیدکننده واقعی حمایت کنیم.

معاون اجرایی و برنامه‌ریزی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو تأکید کرد: تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی اگر در زمینه تولید مشکلاتی دارند می‌توانند به صورت اینترنتی، مکتوب و حضوری با اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو تعامل داشته باشند.

موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان برمی‌داربم 

مزینانی بیان کرد: ما در اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو به مشکلات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی رسیدگی می‌کنیم و پیگیر مشکلات هستیم و در نتیجه تعامل با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف تلاش می‌کنیم موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی برداریم تا شعار رونق تولید هر چه بیشتر محقق شود.

معاون اجرایی و برنامه‌ریزی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو یادآوری کرد: برخی شرکت‌های تجهیزات پزشکی با بانک‌های عامل مشکلاتی دارند که ما تلاش می‌کنیم با تعامل با بانک مرکزی این مشکلات را برطرف کنیم و در این زمینه مصوباتی به منظور حمایت از تولید کنندگان تجهیزات پزشکی وجود دارد.
 
کد مطلب : ۱۸۱۹۹
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱
۰
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
 

ارسال
 
گروه های خبری :