يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
 
 
پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران در نمایشگاه آلمان برپا می‌شود
 
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی فناوری پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان صادراتی ایران در نمایشگاه اکسپوفارم آلمان برپا می‌شود.
 
مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق توسعه نوآوری و شکوفایی در گفتگو با خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجو؛ در خصوص برگزاری پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه دارویی اکسپوفارم، اظهار کرد: این پاویون با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در تاریخ ۲۵ الی ۲۸ سپتامبر (۳ الی ۶ مهرماه سال ۱۳۹۸) در شهر دوسلدورف آلمان برپا می‌شود.
شاوردی افزود: نمایشگاه دارویی دوسلدورف (Expopharm) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری حوزه دارو در اروپاست. این نمایشگاه سالیانه برگزار شده و بیش از ۲۷ هزار بازدید کننده تجاری و ۵۰۰ غرفه‌دار در آن شرکت می‌کنند.
 
شاوردی بیان کرد: نمایشگاه Expopharm شامل چندین کنفرانس کلیدی، رویداد‌های ویژه و بستر‌های کسب و کار و تجارت می‌شود. این گردهمایی بین المللی، بزرگترین تولیدکنندگان و خریداران عمده دارو و همچنین برترین داروسازان را از سرتاسر جهان گرد خود جمع می‌کند تا آخرین نوآوری‌ها و سبک‌های داروسازی را ارائه دهند. با چنین برنامه گسترده‌ای، نمایشگاه دوسلدورف یکی از بهترین نمایشگاه‌ها در این زمینه می‌باشد.
مدیر توانمندسازی صندوق توسعه نوآوری و شکوفایی درخصوص مهم‌ترین محور‌های نمایشگاه اکسپوفارم گفت: محورهای اصلی این نمایشگاه در بخش‌های مختلفی همچون انواع شاخه‌های دارو سازی، تجارت عمده دارو، محصولات مراقبت در منزل، تشخیص طبی و تجهیزات مربوطه، محصولات غذایی و رژیم غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و مبلمان و تجهیزات داروخانه است.

وی با دعوت از همه شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه داروسازی، خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام حضور در پاویون ایران در نمایشگاه اکسپوفارم به آدرس BPMS.NSFUND.IR مراجعه نموده و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره کارگزار نمایشگاه ۶۶۴۲۱۶۰۵- ۰۲۱ داخلی ۱۰۵ تماس حاصل نمایند.

 
 
کد مطلب : ۲۰۷۰۶
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
۰
 
مرجع : خبرگزاری دانشجو
 

ارسال
 
گروه های خبری :