يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
 
 
پست اینستاگرامی کنایه آمیز وزیر بهداشت خطاب به رانت‌خواران
 
وزیر بهداشت در اینستاگرام نوشت: حالیا میز صدارت و صندلی وزارت اگر افتخار خدمت‌گزاری صادقانه مردم شریف سرزمینش در آن نباشد، از آب بینی بزی که پیشوایش امیر مؤمنان فرمود نیز کم ارزش‌تر است.
 
به گزارش فانا، سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: «عزیزان، نیک بدانند سعید نمکی همچون یاران به ظاهر بربادرفته اما در یاد مانده اش، تشنه خدمت است و نه شیفته قدرت.حالیا میز صدارت و صندلی وزارت اگر افتخار خدمت‌گزاری صادقانه مردم شریف سرزمینش در آن نباشد، از آب بینی بزی که پیشوایش امیر مؤمنان فرمود نیز کم ارزش‌تر است.

از مین‌گذاری میدان عبورش به سمت پاکیزگی، رفع انحصار و حذف رانت آنانی که شاید سالهاست از بیت‌المال تا حلقوم پر کرده‌اند، به دست برخی تریبون داران و قلم بدستان و صاحبان سبک و شبکه‌های تخریب نمی‌هراسد: در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن/ شرط اول قدم آن است که مجنون باشی ...

از بیم طرح استیضاح به دلیل جابجا کردن مصلحت اندیشانه بچه محل بهمان نماینده محترم هم، البته استقبال می‌کند تا شاید بتواند مردم نازنین و پاکدل کشورش را در فرصتی طلایی از دخالت های بی‌مورد و نابجا که یکی از عوامل محوری توسعه نایافتگی و نهادینه نشدن شایسته‌سالاری است، آگاه کند.

او که من می‌شناسم، روزگاری آرزو داشت در دفاع از مرزهای جغرافیایی کشورش به فیض شهادت برسد و توفیق نیافت، امروز شاید آمده تا در دفاع از آرمان‌های انقلاب و رفقای شهیدش، حریم استقلال قوا، شفافیت، معنویت، پاکدستی و بیت المال را پاس بدارد و در این راه حتی اگر شد، جان نثار کند، نمی هراسد چون عاشق است و : مقام عشق را منزل بسی بالاتر از عقل است/ کسی این آستان بوسد که جان در آستین دارد...»
 

 
 پیش از این نیز وزیر بهداشت با تاکید برمبارزه با رانت و فساد گفته بود: هنوز در سازمان غذا و دارو امضای طلایی داریم، برخی می‌توانند از رانت استفاده کرده و کار خود را جلو انداخته و کار دیگران را عقب بیندازند.

نمکی با بیان اینکه رسالت من مقابله با فساد است و با آن مبارزه می‌کنم، گفت: سه مشکل در نظام دارویی داریم که اولین آن دولت و سازمان غذا و دارو است، برای رئیس سازمان غذا و دارو تکلیف کردم که صنعت غذا و دارو را در داخل تقویت و جلوی واردات دارو را بگیرد.
 
کد مطلب : ۲۰۷۰۷
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۵
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :