سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ,22 October 2019
 
 
ریاحی در گفت‌وگو با فانا مطرح کرد:
حمایت ویژه اتاق تهران از شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت
 
نائب رئیس انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت گفت: اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران برنامه حمایت ویژه‌ای برای شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت دارد.
 
ناصر ریاحی در حاشیه دومین گردهمایی مدیران شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت در گفت‌وگو با خبرنگار فانا با اشاره به اینکه انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت هم‌اکنون حدود 70 عضو رسمی دارد، اظهار کرد: این انجمن شرکت‌هایی را نمایندگی می‌کند که دانش بنیان هستند ولی هنوز تجاری نشده‌اند، یعنی نمونه محصول ساخته‌اند یا در حال ساخت دارند ولی هنوز محصول خود را به بازار عرضه نکرده یا سرمایه کافی برای این کار ندارند.

او با بیان اینکه تعداد شرکت‌های فعال در این زمینه در استان تهران حدود 400 شرکت برآورد می‌شود، افزود: با حمایت اتاق تهران قرار شد شرکت‌هایی که هم‌اکنون عضو انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت شوند برای یک سال از دادن حق عضویت بی‌نیاز خواهند بود که با این حمایت ویژه تعداد اعضای انجمن به حدود 210 شرکت رسید.

ریاحی با بیان اینکه صرفا شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت واقع در استان تهران در این انجمن می‌توانند عضو شوند، عنوان کرد: علاوه بر دارو و تجهیزات پزشکی فعال عرصه‌های دیجیتال هلث نیز می‌توانند در این انجمن عضو شوند.

گفت‌وگو از محمدجواد به‌آبادی
 
کد مطلب : ۲۰۷۱۴
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :