جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
 
 
1200 تخت بیمارستانی به شهرهای استان تهران اضافه خواهد شد
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: 3 بیمارستان شهرهای ملارد، شهرقدس و شهریار تا پایان سال ‌آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد که به این ترتیب در شهرهای استان تهران 1200 تخت بیمارستانی جدید تا سال بعد اضافه می‌شود.
 
به گزارش فانا، جلیل کوهپایه‌زاده رئیس دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران درخصوص اقدامات این دانشگاه، توضیح داد: پوشش بیش از ۵ میلیون نفر از مردم توسط این دانشگاه از اقدامات مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال‌های اخیر شاهد افزایش 150 درصدی تعداد پزشک، دندان پزشک، و سایر کادر پزشکی بوده‌ایم، گفت: طی سال‌های اخیر بیش از ۶۲ درصد بر گستره خدمات این دانشگاه افزوده شده است.

کوهپایه‌زاده در خصوص وضعیت احداث بیمارستان‌های جدید توضیح داد: 3 بیمارستان شهرهای ملارد، شهرقدس و شهریار تا پایان سال ‌آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد که به این ترتیب در شهرهای اطراف تهران 1200 تخت بیمارستانی جدید تا سال بعد اضافه می‌شود.

وی با بیان اینکه خانه‌های بهداشت شهرستان‌های اطراف تهران با کمبود خاصی مواجه نیستند، افزود: در دو شهر شهریار و ملارد افتتاح خانه‌های بهداشت جدید در دستورکار قرار دارد.
 
کد مطلب : ۲۲۷۳۸
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :