شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
 
 
توسط گروه کوبل انجام شد؛
اهدای اقلام ضروری مراقبت‌های فردی کادر درمان در 40 مرکز درمانی در 18 شهر کشور
 
گروه سلامت‌محور کوبل در اسفند ماه ۹۸ لوازم مراقبت‌های بهداشتی فردی و مواد ضدعفونی‌کننده را برای مقابله با ویروس کرونا به کادر درمان در ۴۰ مرکز درمانی در ۱۸ شهر از ۹ استان کشور اهدا کرد.
 
به گزارش فانا، گروه کوبل مشتمل بر شرکت‌های کوبل دارو، داروسازی دکتر عبیدی و آدوراطب است که در اسفند ۹۸ اقلام بهداشتی را در بیش از ۵۵۰ بسته حمایتی که شامل ژل ضدعفونی‌کننده، گان، عینک، دستکش، ماسک ، تایوک و دستگاه Bipap می‌شود، جهت مراقبت و مقابله کادر درمان با ویروس کرونا اهدا کرده است.

شیوه توزیع این اقلام براساس گستردگی شیوع ویروس کرونا در شهرها و استان‌های مختلف بوده است. در واقع با بررسی و شناسایی مراکز پرخطر، اهدایی‌های گروه کوبل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شده است. به این ترتیب فقط در استان مازندران به دلیل گستردگی و پخش این ویروس در 8 بیمارستان و مرکز درمانی این اقلام توزیع و به دست کادر درمان رسیده است.

برهمین اساس 40 مرکز درمانی در 18 شهر از 9 استان کشور مانند تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، قم، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی، کرمانشاه، ایلام، هرمزگان، سمنان و شهرهای دیگر از پک‌های اهدایی مواد ضدعفونی‌کننده و وسایل مراقبت‌های فردی بهره‌مند شدند.گروه کوبل به عنوان یک گروه سلامت‌محور همواره در مواقع حساس در کنار هموطنان عزیز بوده و اکنون به دنبال شیوع ویروس کرونا با تمام توان برای توسعه امکانات بهداشتی و آگاهی‌بخشی مناسب در جهت رعایت بهداشت فردی و عمومی برای ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش می‌کند و در این راستا آموزش‌ها و اطلاعات به‌روز شده پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در سایت داروسازی دکترعبیدی به آدرس http://abidipharma.com و صفحه اینستاگرام به آدرس dr_abidipharma@ در دسترس همگان قرار گرفته است.

همچنین شرکت پخش آدوراطب، طی تعطیلات نوروز با برنامه‌ریزی دقیق پخش دارو را متوقف نکرده و در تمام مدت با تلاش همکاران در کنار هموطنان عزیز ایستاده است.

گروه کوبل همچنان به فعالیت‌های حمایتی خود ادامه خواهد داد و در روزهای پیش‌رو با توجه به تهیه پارچه‌های باکیفیت مخصوص و پشتیبانی در تولید، تعداد قابل توجهی از گان‌های بهداشتی را برای استفاده کادر درمانی به مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستانی کل کشور اهدا خواهد کرد.

 امید است در کنار یکدیگر از این بحران جهانی عبور کنیم
 
کد مطلب : ۲۷۰۱۳
دوشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :