شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
 
 
تولید و اهدای ۱۵ هزار عدد "گان" در ایام نوروز توسط گروه کوبل
 
گروه کوبل در دومین مرحله اهدای اقلام بهداشتی به کادر درمان، با سفارش‌گذاری پارچه‌های با کیفیت مناسب، ۱۵ هزار عدد "گان" تولید کرده و در اختیار کادر درمان ۱۲۰ مرکز درمانی در ۴۸ شهر از ۲۱ استان کشور قرار داده است.
 
به گزارش فانا، گروه کوبل که مشتمل بر شرکت‌های کوبل دارو، داروسازی دکترعبیدی و شرکت پخش آدوراطب است در ایام تعطیلات نوروز دومین مرحله اهدای بسته‌های حمایتی به کادر درمان کشور که شامل ۷۵۰ کارتن ۲۰ تایی "گان" می‌شود را انجام داده است.

شایان ذکر است گروه کوبل پیشتر نیز در اسفند ماه سال ۹۸ نسبت به سفارش و تامین دارو جهت اهدا به وزارت بهداشت اقدام کرده بود و همچنین، اقلام بهداشتی موردنیاز کادر درمان را در قالب ۵۵۰ بسته حمایتی، شامل ژل ضدعفونی‌کننده، گان، عینک، دستکش، ماسک، تایوک و دستگاه Bipap، به ۴۰ مرکز درمانی از ۹ استان کشور اهدا کرد.

۱۵ هزار عدد "گان" تولید شده توسط گروه کوبل به مراکز درمانی ارسال شده و حدود ۸۰ درصد از مراکز درمانی در سراسر کشور، گان‌ها را تحویل گرفته‌اند.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور، گروه کوبل همچون گذشته برای ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش می‌کند. در این راستا آموزش‌ها و اطلاعات به‌روز و قابل اعتماد در رابطه با پیشگیری از ابتلا به این ویروس را در وب‌سایت داروسازی دکترعبیدی به آدرس www.abidipharma.com و صفحه اینستاگرام به آدرس @dr_abidipharma به‌روزرسانی می‌کند.

گروه کوبل همچنان به فعالیت‌های حمایتی خود ادامه خواهد داد و امید است با کمک بخش خصوصی و ارائه خدمات شایسته به هموطنان و کادر درمان بتوانیم در کنار یکدیگر از این بحران جهانی عبور کنیم.

لینک فیلم: http://abidipharma.com/cobel-group-corona-csr-activities/

 

 
کد مطلب : ۲۷۲۷۵
جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۱
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :