پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
 
 
ارسال رایگان محموله‌های بهداشتی و محافظتی در حوزه مسئولیت اجتماعی
امضای تفاهم‌نامه سازمان نظام پزشکی و شرکت بهستان پخش
 
تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بهستان پخش در حوزه ارسال رایگان اقلام محافظتی از کرونا منعقد شد.
 
به گزارش فانا، شرکت پخش دارویی بهستان پخش از بزرگترین شرکت‌های پخش دارو و تجهیزات پزشکی در ایران است که از روزهای آغازین همه‌گیری COVID-19 در حوزه مسئولیت اجتماعی خود به همکاری با سازمان نظام پزشکی پرداخت و به صورت کاملا رایگان اقلام محافظتی و بهداشتی را از سازمان نظام پزشکی تحویل گرفته و به نظام پزشکی‌های شهرستان‌ها و مراکز استان تحویل می‌داد که با امضای این تفاهم‌نامه این همکاری ادامه خواهد یافت.

مفاد تفاهم‌نامه امضا شده توسط دکتر عبدالله‌زاده مدیرعامل شرکت بهستان پخش و دکتر تاجرنیا معاونت پشتیبانی سازمان نظام پزشکی موارد زیر است:

1- اقلام حفاظتی شامل ماسک، گان و دستکش توسط شرکت بهستان پخش از سازمان نظام پزشکی تحویل می‌شود.

2- شرکت بهستان پخش مکلف است کلیه اقلام فوق را جهت مراکز نظام پزشکی اعلام شده بر اساس تعداد کالایی بسته‌بندی و به مراکز پخش خود در شهرستان‌ها ارسال می‌کند.

3- مراکز پخش بهستان موظفند پس از دریافت کالا با اخذ رسید نسبت به تحویل کالا به نماینده سازمان نظام پزشکی اقدام کنند.

4- کلیه هزینه‌های لجستیک مربوط به دریافت، انبارش و ارسال بسته‌های فوق‌الذکر به عهده شرکت بهستان پخش است.

در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه دکتر تاجرنیا گفت: دشواری‌های بیماری‌های کرونا در ابعاد مختلف ایجاد مشکل کرده است اما خوشبختانه در حوزه توزیع اقلام محافظتی و بهداشتی در سازمان نظام پزشکی و سازمان‌های مراکز استان و شهرستان‌ها اتفاقات خوبی را شاهد بودیم و یک مجموعه خوشنام و شناخته شده در حوزه مسئولیت اجتماعی از همان روزهای اول شیوع بیماری و در شرایط بحرانی آن روزها در کنار سازمان نظام پزشکی قرار گرفت و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد. این تفاهم‌نامه در واقع قدردانی ما از زحمات انجام گرفته توسط این مجموعه است و امیدواریم این همکاری از جهات مختلف ادامه پیدا کند و جامعه پزشکی از آن سود ببرد.

دکتر محسن عبدالله‌زاده مدیرعامل شرکت بهستان پخش و دبیرکل انجمن‌های شرکت پخش دارو هم در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: ما به عنوان نوع کاری که انجام می‌دهیم در صف اول مقابله با COVID-19 نبودیم اما خوشحالیم که توانستیم در حوزه پشتیبانی از پزشکان و کادر درمان صف اول مقابله با بیماری خدمتی بکنیم و از این باب بسیار هم خوشحال هستیم و آماده هستیم که هرگونه کمک و همکاری با پزشکان و کادر درمان بخصوص فعالان در توانمان باشد، ارائه بدهیم. به عنوان بخش کوچکی از نظام سلامت کشور تمام توانمان را به کار می‌بندیم تا تسهیل و تسریعی در زمینه اقدامات کادر درمان اتفاق بیافتد.
 
کد مطلب : ۲۹۳۳۱
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :