حمایت از جامعه ورزش کشور در پاندمی کرونا

داروسازی ابوریحان حامی سلامتی مسابقات ملی و بین‌المللی تنیس کیش

25 دی 1399 ساعت 15:39

با هدف اطمینان از سلامتی تنیسورها، کادر فنی و اعضای اجرایی مسابقات ملی تنیس بانوان و آقایان و همچنین مسابقات بین‌المللی جوانان (ITF)، فدراسیون تنیس و داروسازی ابوریحان طرح مشترکی را به اجرا گذاشتند.


به گزارش فانا، این طرح با شعار سلامتی، سرمایه است کلیه شرکت‌کننندگان و تیم‌های حاضر در رقابت‌های ملی و بین‌المللی که از 24 دی ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود را تحت پوشش قرار می‌دهد.

داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس در دیدار با مدیران شرکت داروسازی ابوریحان ضمن اعلام اینکه مهمترین دغدغه فدراسیون تامین سلامتی و بهداشت تنیسورها، کادر فنی و اعضای اجرایی و حتی تماشاچیان این رویدادها است، گفت: با توجه به اینکه این رقابت‌ها جزو اولین رویدادهای بین‌المللی است که در ایام کرونا در کشورمان برگزار می‌شود، ایمنی و تندرستی تک تک نفرات حرف اول را می‌زند.

وی همچنین از حمایت داروسازی ابوریحان از این تورنمنت قدردانی کرد.

مسابقات ملی تنیس جام حذفی بانوان و آقایان، مسابقات بین‌المللی جوانان (ITF) و تنیس ساحلی رقابت‌هایی هستندکه اواخر دی ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود و در بخش بین‌الملل کشورهایی نظیر فرانسه، ترکیه، رومانی، روسیه، آمریکا، مجارستان، سوئد، سوریه، کانادا و قزاقستان حضور دارند.


کد مطلب: 32589

آدرس مطلب: http://phana.ir//fa/doc/news/32589/داروسازی-ابوریحان-حامی-سلامتی-مسابقات-ملی-بین-المللی-تنیس-کیش

فانا
  http://phana.ir/