يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ,7 March 2021
 
 
فوت یک پزشک دیگر مشهد به دلیل کرونا
 
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: دکتر محمد اسماعیلی پزشک فوق تخصص نفرولوژی کودکان در مشهد بر اثر ابتلا به کرونا به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.
 
به گزارش فانا، دکتر مسعود زحمتکش روز شنبه با بیان این مطلب افزود: این پزشک، حین خدمت به بیماران به کرونا مبتلا شد که پس از چند هفته بستری در بخش مراقبتهای ویژه و با وجود تلاش مجدانه پزشکان و کادر درمانی، بر اثر شدت بیماری جان باخت.

وی ادامه داد: این استاد مجرب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اسوه علم، اخلاق و مهربانی بود.
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: تاکنون ۲۹ نفر از کادر درمانی بیمارستانهای استان خراسان رضوی شامل پزشکان متخصص، عمومی، داروسازان، پرستاران و دیگر گروه های پزشکی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخته‌اند که از این تعداد ۱۱ نفر پزشک بوده اند.

بر طبق گزارش سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.

بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۶ هزار و ۴۸۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و ۶۳۱ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر رسید.
 
کد مطلب : ۳۲۶۴۰
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۱
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :