پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ,27 June 2019
 
 
همزمان با برپایی ایران فارما 2016 برگزار می‌شود؛
اولین نمایشگاه کتب و نشریات تخصصی حوزه سلامت
 
همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما طی روزهای 24 تا 26 شهریور، اولین نمایشگاه کتب و نشریات تخصصی حوزه سلامت برگزار می‌شود.
 
به گزارش فانا، این نمایشگاه با همکاری سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و در راستای تعامل نزدیک‌تر جامعه دانشگاهی و محققان با فعالان صنعت سلامت برگزار می‌شود.

در همین راستا نشریات و ناشران تخصصی حوزه سلامت می‌توانند جهت مشارکت در این نمایشگاه با دبیرخانه دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما به شماره‌های 88203845 و 88203846 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما به عنوان بزرگترین رویداد دارویی در خاورمیانه، با هدف معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت داروسازی و تبادل دانش فنی شهریور ماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه‌ مواد اولیه دارو، داروسازی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، فرآورده‌های طبیعی و گیاهی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات‌ ماشین‌آلات داروسازی، خدمات چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی و همچنین برگزاری بیش‌از 40سمینار و کارگاه‌های آموزشی همراه با امتیاز بازآموزی، بازدید هیئت‌های تجاری خارجی جمله برنامه‌های اساسی این نمایشگاه به شمار می‌رود.

همچنین با توجه به محدودیت بازدید از نمایشگاه و تسهیل این امر تنها برای گروه‌های هدف، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام (بصورت رایگان) در سایت این نمایشگاه به نشانی iranpharmaexpo.com و دریافت کد رهگیری در روزهای برگزاری نمایشگاه بازدید بعمل بیاورند.

 
 
کد مطلب : ۷۷۵
شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۳
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :