پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ,17 January 2019
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
اولین اظهار نظر رسمی مدیرعامل جدید «تیپیکو»
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
 
تیپیکو به منوال یک سال گذشته و با شیبی رو به رشد و سازنده پیش خواهد رفت.
 
دستاوردی دیگر برای لقمان
۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱
 
فانا خبر می‌دهد: شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با راه‌اندازی خط نیمه‌جامدات خود در دی ماه ۱۳۹۷ موفق شد، یکی دیگر از خطوط خود را با تولید پماد بتامتازون به بهره‌برداری برساند
 
باید نگاه به ‌شستا تغییر کند
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بر توجه به سلامت اداری و مبارزه با فساد تاکید کرد و گفت: بخشی از اظهارات درباره شستا نابحق و به نوعی کم لطفی است. احیای برندینگ شستا را نیز مدنظر داریم. متاسفانه در فضای رسانه‌ای هر فساد و ناکارآمدی با اسم شستا همراه شده که درست نیست و باید این نگاه را ...
 
یک مورد اعتراض کارگری در ۲ سال اخیر نداشتیم
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹
 
مدیرعامل سابق شستا با بیان اینکه در دوره ما یک مورد نارضایتی و اعتراض کارگری نداشتیم، گفت: تعدادی از شرکت ها زیان ده بودند که کمیته ای تشکیل دادیم و امروز شرکت چوکا و پارس الکترونیک به سوددهی رسیده‌اند.
 
شرکت نانو فناوران دارویی الوند صادرکننده نمونه استان تهران در سال ۹۷
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
 
شرکت نانو فناوران دارویی الوند به مدیرعاملی نیما سپهری صادرکننده نمونه استان تهران در سال ۹۷ شد
 
مشکل ما داخلی است نه خارجی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲
 
یک وارد کننده لوازم پزشکی گفت: مشکل ما داخلی است نه خارجی. شرکت های خارجی عرضه کننده تجهیزات همکاری زیادی با ما می کنند اما این همکاری ها در داخل کشور انجام نمی شود. مثلا در بحث تخصیص ارز قبلا حواله ها در عرض سه روز کد سویفت می خورد اما اکنون هفته ها به طول می انجامد و باعث اعتراض و بی اعتمادی طرف های ...
 
از دست‌دادن بازار صادراتی، نتیجه ابلاغیه سازمان غذا و دارو
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
 
هدف از این اقدام، این است که صادرات پس از تامین نیاز بازار داخل صورت گیرد و بابت صادرات، کمبودی در بازار داروی داخل به وجود نیاید.
 
عملکرد شرکت ایران دارو در حوزه انجام مسئولیت‌های اجتماعی
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
 
در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، شرکت ایران دارو اقدام به همکاری با مراکز دانشگاهی درخصوص پذیرش کارآموز و حمایت از پروژه‌ها و تحقیقات دانشگاهی می‌کند.
 
دلالی مواد اولیه بجای تولید و اشتغال
۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از وضعیت موجود شرکت تولی پرس گفت: نام تجاری تولی پرس ارزش تجاری بسیار بالایی دارد اما متاسفانه مدیریت حال حاضر به سمت دلالی مواد اولیه در حال حرکت است، تولی‌پرس به کل ایران تعلق دارد و باید با مدیریت سودجویانه در آن برخورد قضایی شود.
 
گردشگری سلامت ایران به ارمنستان رفت
۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶
 
سفارت ایران در ارمنستان اعلام کرد: نخستین شرکت ایرانی با ارسال دستگاه های مجهز درمان رادیو تراپی فعالیت خود را در جمهوری ارمنستان برای بیماران سرطانی آغاز کرده است.
 
سرمایه گذاران استقبال چندانی از واگذاری شرکت های شستا نداشته اند
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
 
تغییر مداوم نرخ ارز، بی ثباتی اقتصادی و قیمت ها، کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت آن ها و... فضایی را ایجاد کرده که ما شاهد سرخوردگی فعالان اقتصادی و ناامیدی آن ها نسبت به آینده هستیم و در این شرایط نمی توان انتظار خرید واحدهای صنعتی و سرمایه گذاری را داشت
 
بازگشت کارخانه‌های داروگر، روغن جهان و تولی پرس به مدار تولید
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹
 
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز به کار سه واحد مشکل دار داروگر، تولی‌پرس و روغن جهان بعد از توقف یکی دو ماهه خبر داد.
 
صادرات 1.3 میلیون دلاری تماد در نیمه نخست 97
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
 
مدیرعامل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) گفت: تماد در سال 96 حدود 6.7 میلیون دلار صادرات داشت. امسال پیش بینی شده که بتوانیم به صادرات 8 میلیون دلاری برسیم. در شش ماهه نخست سال جاری نیز حدود 1.3 میلیون دلار صادرات داشتیم.
 
یک روز شرکت‌های زیان‌ده را به تامین اجتماعی قالب کردند و حالا می‌گویند باید دست از بنگاه‌داری بکشد
۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
 
حسین حبیبی معتقد است؛ کارگران هیچ نقشی در تصمیم‌گیری‌های سازمان تامین اجتماعی ندارند و بدون مشارکت آنها، هر کار می‌خواهند می‌کنند.
 
پاتک سنگین داروسازان داخلی به رقبای خارجی
۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵
 
با توجه به مشکلات واردات و روند انتقال ارز، داروهای وارداتی در بازار کاهش داشته و این موضوع، فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی فراهم آورده تا سهم بیشتری در تامین نیاز بازار داخل به دارو داشته باشند و در شرایط فعلی، این مهمترین نقطه قوت دارویی ها است.
 
تامین مناسب نیاز بازار داروهای هپاتیت توسط اکسیر
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
 
به گزارش فانا، محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر در واکنش به اظهارات مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کبدی همدان درباره کمبود برخی از داروهای هپاتیت از جمله تنوفوویر در این استان با ارسال پیامی به "فانا" توضیح داد: شرکت داروسازی اکسیر نیاز بازار را تامین کرده است و موجودی خوبی در شرکت‌...
 
مزایده عمومی سه شرکت شستا برگزار شد
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
 
روند واگذاری های 30 شرکت زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در حالی به دلیل نوسان های ارزی و بدهی مالیاتی و بیمه ای به تعویق افتاده بود که امروز مدیرعامل شستا از برگزاری سه مزایده عمومی خبر داد.
 
تامین سرمایه امین راهکارهای تامین مالی در صنعت دارو را تبیین کرد
۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸
 
اکبر محمدلو(مشاور شرکت تامین سرمایه امین) در جریان نشست هم اندیشی روش‌های نوین تامین مالی در صنعت دارو در خصوص راهکارهای پیشرفته تامین مالی در این صنعت گفت: در این خصوص راهکارهای متنوعی وجود دارد که تابحال مورد استفاده قرار نگرفته است.
 
دانش فنی 2 محصول هایتک موسسه رازی بومی سازی شد
۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
 
قائم مقام رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در حوزه تجاری سازی و فناوری گفت: حمایت های مرکز رشد این موسسه منجر به بومی سازی دانش فنی 2 محصول حوزه هایتک در کشورمان شد.
 
تهران شیمی ازداروی جدید خود به نام  بيزوپرولول (بیزوفار) رونمایی کرد
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
 
شرکت داروسازی تهران شیمی داروی جدید خود را به نام بيزوپرولول (بیزوفار) در بیستمین کنگره بین‌المللی تازه‌های قلب و عروق (ICCU 2018) لانچ کرد
 
 
گروه های خبری :