چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ,28 September 2022
 
 
با حکم وزیر بهداشت:
دکتر سید محمود طباطبایی به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی منصوب شد
قدردانی از خدمات دکتر نوروزی
 
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت در حکمی دکتر سید محمود طباطبایی را به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی منصوب کرد.
 
به گزارش فانا، متن کامل این حکم به شرح زیر است:
 
استاد ارجمند جناب آقای دکتر سید محمود طباطبایی
با سلام؛
       مفتخر خواهم بود با توجه به سوابق ارزنده علمی، اجرایی و خاطره خوشی که جامعه شریف پزشکی از ایام خدمت گذاری جنابعالی در عرصه های مختلف داشته است به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی از همراهیتان بهره مند شوم. بی تردید بدون مشارکت فعال، خالصانه و برنامه ریزی شده بخش خصوصی در کنار دولت، نظام سلامت به سرانجام مطلوب نخواهد رسید. نگاه انحصار گرایانه دولت ها از یک سو و عدم رعایت شأن و اقتصاد بخش خصوصی از سوی دیگر به همراه بعضی از قانون گریزی ها و عدم رعایت حقوق شهروندی بیماران از سوی معدود همکارانمان به شدت حضور فعال و شرافتمندانه بخش خصوصی را در عرصه سلامت محدود کرده است. امیدوارم نقش پربرکت حضرتعالی به عنوان یکی از پیشکسوتان خوشنام پزشکی کشور که در دو جبهه کار دولتی و فعالیتهای خصوصی به سلامت، صداقت و وجاهت حرفه ای همواره مورد وثوق و مشهور بوده اید، بتواند گامی موثر در پیوند دولت و بخش خصوصی و جلب مشارکت این سرمایه عظیم ملی باشد و با تغییر نگاه و رویکرد، دولت را حامی بیشتر بخش خصوصی و بخش خصوصی را خدمتگذاری مهربان تر برای مردم بیابیم.
     توفیق آن برادر ارجمند را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

قدردانی از خدمات دکتر نوروزی

وزیر بهداشت ، همچنین در پیامی از خدمات دکتر نوروزی در مدت تصدي مسئوليت مشاور وزیر در امور بیمارستان های خصوصی کشور قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر   محمد رضا   نوروزی
خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت مشاور وزیر در امور بیمارستان های خصوصی کشور صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم.

 توفیق جنابعالی را درخدمت به مردمان نیازمند این سرزمین در مناصب و جایگاه های دیگر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 
کد مطلب : ۱۷۸۸۷
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
۰
 
مرجع : پایگاه خبری وبدا
 

ارسال
 
گروه های خبری :