جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ,2 December 2022
 
 
دو هزار عضو هیات علمی در وزارت بهداشت جذب می‌شود
 
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: ۲ هزار مجوز استخدامی برای جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر می‌شود.
 
به گزارش فانا، «سید صدرالدین صدری نوش آبادی» در جلسه ۲۳۹ هیات عالی جذب اعضای هیات‌ علمی که در دبیرخانه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، اظهار داشت: حدود ۶ هزار مجوز استخدامی اعضای هیات‌ علمی مربوط به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌زودی صادر خواهد شد.

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی افزود: بخشی از این مجوزها برای تخصیص شماره مستخدم برای استخدام‌های قبلی این وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

وی تاکید کرد: وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری» و «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» باید قبل از هرگونه اقدام برای فراخوان جذب اعضای هیات‌ علمی از وجود مجوز جذب اطمینان حاصل کنند.

معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، بیستم آبان‌ ماه اعلام کرد که مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، اعلام نیازهای جذب هیات علمی این دوره از فراخوان به زودی اعلام می شود و ممکن است اعلام نیازهای بارگذاری شده ویرایش شوند. مهلت ثبت نام نیز متعاقباً اعلام می‌شود.

بر اساس این فراخوان، استخدام اعضای هیات علمی در دانشگاه ها منوط به موافقت سازمان اداری استخدامی کشور با اعطای مجوز برای جذب و همچنین منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاه های ذیربط خواهد بود. استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت است.
 
کد مطلب : ۲۳۶۳۹
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹
۰
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :