پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ,11 August 2022
 
 
جمشیدی خبر داد:
کشف 10 میلیون عدد داروی تقلبی
 
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از شناسایی ۴ هزار انبار در حواشی شهرها خبر داد و گفت: این انبارها اقدام به دپوی کالاهای قاچاق می کردند.
 
به گزارش فانا، علیرضا جمشیدی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه خبرگزاری ها و مطبوعات در خصوص اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی در سطوح مختلف با قاچاق مقابله می کند، با این حال عمده تمرکز این سازمان بر گمرکات و مبادی ورودی مرزهای کشور است.

وی از بررسی انبارهای دپوی قاچاق خبر داد و افزود: سازمان تعزیرات به حواشی شهرها نیز مراجعه کرده و انبارهایی که اقدام به دپوی کالاهای قاچاق می کنند و همچنین در سطح عرضه برخورد می کند.

جمشیدی به عمده فعالیت های سازمان تعزیرات در نیمه دوم امسال اشاره و تصریح کرد: عمده فعالیت های سازمان تعزیرات به پرونده های بزرگ و سنگین و همچنین تخلفات عمده باز می گردد.

جمشیدی افزود: همچنین قرار است کالاهایی که در انبارها و یا مکان های دیگر نگهداری می شوند و قرار است تحت عنوان کالاهایی غیر از قاچاق در سطح بازار توزیع شوند، ورود می کند.

وی در پاسخ به این سوال که میزان کشفیات سازمان تعزیرات در رابطه با طرح مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با انبارهای قاچاق چقدر بوده است، گفت: ۴ هزار انبار مورد شناسایی قرار گرفته و برخوردهای لازم با آنها صورت خواهد گرفت.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی همچنین از شناسایی ۱۰ میلیون عدد داروهای تقلبی و قاچاق خبر داد.
 
کد مطلب : ۲۸۰۲
پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵
۰
 
مرجع : خبرگزاری مهر
 

ارسال
 
گروه های خبری :