يکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ,25 September 2022
 
 
افزایش 11 درصدی قیمت شیرخشک
رفع نواقص «تی‌تک» تا 2 ماه آینده
 
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: رفع مشکلات سامانه نظارتی سازمان غذا و دارو در حال انجام است و ظرف یکی دو ماه آینده مشکلات سامانه برطرف می شود.
 
به گزارش فانا، محمدرضا شانه‌ساز رئیس سازمان غذا و دارو درباره مشکلات سامانه تی تک (سامانه پشتیبانی سازمان غذا و دارو) اعلام کرد: این سامانه بسیار بزرگ است و نمی‌توان همه مشکلات آن را سریعا برطرف کرد.

وی افزود: البته در این سامانه ایراداتی هم از قبل وجود داشت. ما چند مشکل برای راه اندازی سامانه داشتیم که یکی از آنها بحث کرونا بود که همه وقت و انرژی ما را تحت تاثیر قرار داده بود.

معاون وزیر بهداشت اضافه کرد: بحث دیگر درگیر شدن برخی از نیروهای خودمان به این ویروس بود که نقش کلیدی داشتند و توانایی انجام فعالیت نداشتند. همه این موارد موجب شد تا بحث اجرای اصلاحات سامانه کمی با کندی مواجه شود اما اکنون این روند در حال انجام است و ظرف یکی دو ماه آینده مشکلات سامانه برطرف می شود.

همراهی تولیدکنندگان در قیمت گذاری شیر خشک

شانه‌ساز درباره قیمت گذاری شیر خشک نیز گفت: قیمت شیرخشک تولید داخل با افزایش 11 درصدی اعلام شد. قیمت برای داروخانه فرقی نمی کند و بیشتر بحث تولیدکننده ها بود که قیمت را قبول نداشتند و به افزایش هزینه های تولید اشاره می کردند. در نهایت هم پس از نشست های بسیار و همکاری تولیدکنندگان، قیمت گذاری صورت گرفت و این مشکل رفع شد.
 
کد مطلب : ۲۹۴۵۷
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :