جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ,19 August 2022
 
 
فوت 23 هزار تهرانی به دلیل کرونا
در خواست از شهروندان برای رویداد تهران 1400
 
عضو شورای شهر تهران با اشاره به فوت 23 هزار نفر در تهران به دلیل کرونا گفت:از همه شهروندان و بازاریان خواستاریم همه آثار و محصولات خود جهت نشاط در جامعه با لوگوی تهران 1400 مزین کنند.
 
به گزارش فانا، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره رویداد تهران 1400 اظهار داشت: این طرح از سوی کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با هدف ایجاد نشاط در شهر در اسفند سال 96 به تصویب رسید و در سال 97 و 98 هیچ اقدامی در این راستا صورت نگرفت. از اسفند 98 کشور درگیر ویروس کرونا شد و سرانجام روز گذشته لوگوی رویداد تهران 1400 با تمرکز در حوزه فرهنگی و اجتماعی مورد رونمایی قرار گفت.

وی با بیان اینکه قرار بوده که همه معاونت‌ها در این رویداد برنامه داشته باشند گفت: نوروز 1400 استثنایی است و تغییر قرن تا 100 سال دیگر تکرار نمی‌شود بنابراین شهرداری باید اقدامات گسترده‌ای با همکاری قسمت‌های مختلف این مجموعه انجام دهد.

عضو شورای شهر تهران از همه شهروندان، اصناف‌، بازاریان، هنرمندان و ورزشکاران خواست همه آثار خود را با لوگوی تهران 1400 مزین کنند و در اقلام تبلیغاتی این لوگو را روانه بازار کنند تا از این طریق شادی و نشاط به سطح محلات بیاید.

خداکرمی  با تقاضا از مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شورای شهر نمی‌تواند نسبت به سلامت شهروندان بی‌تفاوت باشد مرگ 53 هزار ایرانی و 23 هزار تهرانی نشان می‌دهد باید تصمیمات عاجل و به روزی گرفت.

وی گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام با بررسی مجدد پیوستن به گروه اقدام مالی مقدمات ارتباط کشورها با نظام بانکی بین‌المللی را فراهم کند تا خریداری واکسن کرونا تسریع شود.

عضو شورای شهر تهران گفت: در شرایطی قرار داریم که نمی‌دانیم بحران بعدی چیست و باید اقداماتی مناسب انجام داد.
 
کد مطلب : ۳۲۱۳۴
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۴
۰
 
مرجع : خبرگزاری فارس
 

ارسال
 
گروه های خبری :