شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ ,28 May 2022
 
 
برگ زرینی دیگر از روند موفقیت شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو
 
 
به گزارش فانا به نقل از روابط عمومی شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو، در ادامه روند موفقیت 6 ماه ابتدایی سال 1400، با عنوان پرتولیدترین، پرفروش‌ترین و سودآورترین دوره فعالیت کاری، برگِ زرین دیگری با همت خانواده توفیق دارو به ثبت رسید.

با کوشش همکاران و تمرکز بر اهداف سازمانی، عملکرد 9 ماهه ابتدایی سال 1400، رکورد 6 ماهه اول خود را نیز شکست. شکستن رکوردی که در طول سال‌های فعالیت توفیق دارو بی‌نظیر بوده است.

تمام این موفقیت‌ها در حالی است که تحقق بودجه فروش، بدون افزایش قیمت محصولات استراتژیک شرکت رقم خورده و تنها 1 درصد ناشی از افزایش نرخ فروش و 99% ناشی از افزایش عملکرد بوده است.

اکنون با گذشت تنها سه ماه از بدست آمدن رکورد ارزشمند 6 ماهه اول، گزارش عملکرد 9 ماهه ابتدایی سال 1400 با رکوردی جدید، نشان از استحکامِ راه پیش‌روی خانواده توفیق دارو دارد.گزارش عملکرد 9 ماهه ابتدایی سال 1400 شرکت تحقیقاتی، مهندسی توفیق دارو

- با تلاش منسجم و برنامه‌ریزی دقیق، توفیق‌ دارو در 9 ‌ماهه نخست سال 1400 پر تولیدترین و پرفروش‌ترین و البته سودآورترین دوره زمانی تاریخ فعالیت خود را رقم زده است.

- عملکرد فروش تجمیعی نه ماهه اول سال 1484 میلیارد ریال می‌باشد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 173% رشد داشته است.

- توفیق‌ دارو در نه ماه نخست سال 1400، موفق به اخذ هفت پروانه تولید محصول جدید (امپاگلیفلوزین، داپاگلیفلوزین، آتازاناویر، آپیکسابان، انزالوتوماید، مولنوپیراویر و دستاکسل) شده است و در کنار تولید و فروش پنج محصول جدید و عبور از تولید 14٫325 کیلوگرم در 9 ماهه اول سال با رشد 414 درصدی نسبت به دوره مشابه، موفق شد تا رکوردی جدید در تاریخ خود ثبت کند.

- براساس رتبه‌بندی عملکرد زنجیره تامین در بخش فروش در بین شرکت‌های مواد اولیه‌ساز گروه تیپیکو نیز شرکت دانش‌بنیان توفیق دارو باز هم موفق بود:

* کسب رتبه اول درصد تحقق بودجه فروش ریالی نه ‌ماهه اول سال
*کسب رتبه اول رشد فروش نه ‌ماهه اول سال هزار و چهارصد نسبت به دوره مشابه سال قبل 
 
اما با نگاهی دقیق‌تر می‌توان به دستاوردهای توفیق دارو در نه ماه اول سال پی برد:

- فروش خالص شرکت به رقم بی‌سابقه 1٫484 میلیارد ریال رسیده است که تحقق 146% بودجه اولیه سال و 74% بودجه تعدیلی فروش سال را ثبت و رکوردهای فروش ماهیانه، فصلی و 9 ماهه تاریخ فعالیت خود را جابجا کرد.

- رشد 173 % عملکرد فروش خالص و رشدهای 157% سود ناخالص، 258% سود عملیاتی، 579% سود خالص به ترتیب به میزان 905، 725 و 465 میلیارد ریال در نه ماهه اول سال در مقایسه با 9 ماهه اول سال ۱۳۹۹

- رشد 56% وصول مطالبات نسبت به دوره مشابه سال قبل

- آغاز پروژه‌های توسعه‌ای و بهبود سایت تولید پایلوت و سایت تولید محصولات نیمه‌ساخته پرخطر نیز از دیگر کارهای ارزشمند نه ماهه اول سال می‌باشد.
 
کد مطلب : ۴۰۴۵۰
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :