يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ,29 May 2022
 
 
دکتر منصور نکویی‌نیا، مدیرعامل جدید تی‌پی‌کو شد
 
 
به گزارش فانا، چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه 1401، مهندس ابراهیم بازیان، مدیرعامل شستا با همراهی معاونان و مدیرانی از شستا و تی‌پی‌کو در سالن اجتماعات تی‌پی‌کو حضور یافته و ضمن امضای احکام دکتر منصور نکویی‌‌نیا، مدیرعامل جدید و دکتر بهروز براتی، عضو جدید هیئت مدیره  تی‌پی‌کو، از دکتر محمد نادری علیزاده هم تقدیر کرد.

دکتر محمد نادری علیزاده در روز پایانی مدیرعاملی خود در تی‌پی‌کو و در سخنانی کوتاه گفت:

جز قدردانی از مجموعه وزارتخانه و شستا حرفی برای گفتن ندارم و از تمامی عزیزانم در تی‌پی‌کو که در چند ماه گذشته برادرانه در کنار من بودند، تشکر می‌کنم و از همگی برای مزاحمت‌ها حلالیت می‌طلبم.

نادری در ادامه گفت: خدمت دکتر نکویی‌نیا مدیرعامل جدید خیر مقدم عرض می‌گویم و آرزو می‌کنم تی‌پی‌کو کماکان رو به جلو باشد و مانند همیشه در صنعت دارویی کشور بدرخشد.

دکتر منصور نکویی‌نیا، مدیرعامل جدید تی‌پی‌کو در جلسه معارفه گفت:

افتخاری است که در مجموعه معظم تی‌پی‌کو فرصت مجدد خدمت و همکاری را پیدا کرده‌ام. تی‌پی‌کو وامدار مدیران ارزشمند گذشته و مجاهدت پیشینیان است و این موقیعیت به‌سادگی به‌دست نیامده، قدردانی می‌کنم و امیدوارم علاوه بر حرکت به سمت ظرفیت‌هایی بیشتر، برای تی‌پی‌کو هم فرصت‌هایی تازه‌ فراهم شود و بتوانیم با ورود به مسیرهای دانش‌بنیان، ورود به حوزه داروهای های‌تک و بایوتک را فراهم کنیم و آینده‌ای بهتر برای همه ما رقم بخورد.

از خداوند بزرگ مسئلت می‌کنم و امیدوارم رو سفید از عهده این مسئولیت بیرون بیایم و به یاری خدا و لطف دوستان انشالله که رضایت مردم، ذی‌نفعان و صنعت فراهم شود.

    نگاهی به پیشینه مدیرعامل تی‌پی‌کو

دکتر منصور نکویی‌نیا با مدرک دکترای عمومی داروسازی تجربه همکاری با شرکت‌های گروه دارویی تامین را به‌عنوان معاون بازرگانی با دو شرکت داروسازی ابوریحان و پخش اکسیر در کارنامه کاری خود دارد و کاملا با ساختارهای هلدینگ و شرکت‌های این گروه آشنا است.

دکتر نکویی‌نیا همچنین با کسب چندین گواهینامه عالی از جمله مدیران پرتجربه صنعت داروی کشور است. گذراندن دوره مدیریت اجرایی(MBA) گرایش دارویی از دانشگاه تهران و دریافت گواهینامه‌های عالی مدیریت بازاریابی از دانشگاه علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی، خرید و سفارشات خارجی از معاونت آموزشی وزارت بازرگانی، ارزیابی سیستم‌های هواسازها در صنایع دارویی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران، گزارش‌نویسی و نحوه تهیه دستورالعمل استاندارد در صنایع دارویی و... را در کارنامه خود دارد.

نکویی‌نیا پیشتر مدیر و مسئول امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی، رییس اداره نظارت بر توزیع دارو وزارت بهداشت بوده و مدیرعاملی چند شرکت از جمله شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران، شرکت توسعه بازرگانی رازی و ریاست هیئت مدیره شرکت یارا طب ثامن را نیز بر عهده داشته است.
 
کد مطلب : ۴۲۰۷۱
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶
۰
 
مرجع : امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو
 

ارسال
 
گروه های خبری :