شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ ,25 June 2022
 
 
کمیسیون بهداشت مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور:
نگرانی از بدهی سنگین بیمه دی و مشکلات ایجاد شده در مسیر تهیه داروی جانبازان و ایثارگران
 
کمیسیون بهداشت مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور از بدهی سنگین بیمه دی و مشکلات ایجاده شده در مسیر تهیه داروی جانبازان و ایثارگران ابراز نگرانی کرد.
 
به گزارش فانا، کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهورنسبت به بدهی سنگین بیمه دی و مشکلات ایجاد شده در مسیر تامین داروی جانبازان و ایثارگران تاکید کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

حضرت آیت الله جناب آقای دکتر رئیسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم

ضمن گرامیداشت یوم الله سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به استحضار می‌رساند: شکایات فراوانی از سوی ایثارگران و جانبازان محترم مبنی بر عدم امکان دریافت داروهای ضروری درمانی خود از طریق بیمه درمانی واصل گردیده که به شدت موجب نگرانی است و پیگیری های اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان و همچنین کمیته ویژه غذا و دارو در زمینه یافتن علت این امر به این دلالت نمود که بدهی سنگین بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه دی و به تبع آن بدهی سنگین بیمه دی ( بالغ بر ۳ همت) به داروخانه های سراسر کشور مخصوصا در استان‌های خراسان رضوی و خوزستان و .... علت اصلی عدم عرضه دار و از سوی داروخانه ها به جانبازان و ایثارگران عزیز از طریق بیمه دی می‌ ‌باشد.

بدیهی است دستور صریح و کارگشای حضرتعالی در این زمینه خاصه باشناختی که ازعنایت دیرینه جنابعالی به این مقوله وجود دارد می تواند رافع مشکلات کنونی و موجب رضایتمندی هرچه بیشتر جامعه شریف و خدوم ایثارگری باشد.

مزید توفیقات آن مقام عالی را از درگاه خدای سبحان مسئلت دارم
 
کد مطلب : ۴۲۳۱۸
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰
۰
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت
 

ارسال
 
گروه های خبری :