جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ,7 October 2022
 
 
با هدف آگاه‌سازی عمومی در خصوص بهداشت قاعدگی
مای‌لیدی دستگاه‌های رایگان نوار بهداشتی را در سرویس بهداشتی زنان برخی از اماکن عمومی نصب کرد
 
اخیرا مای‌لیدی در جهت رفاه بیشتر بانوان ایرانی و دسترسی آسان به نوار بهداشتی در اماکن عمومی و رفع نیاز به آن در پریود پیش‌بینی‌نشده بیرون از خانه،‌ اقدام به نصب دستگاه‌های دریافت «نوار بهداشتی رایگان» در سرویس بهداشتی زنان برخی از مراکز خرید کرده است.
 
به گزارش فانا، بانوان در روزهای پریود به دلیل شرایط خاص بدن، باید نسبت به رعایت بهداشت حساس‌تر باشند و از نوار بهداشتی مناسب کرده و به موقع به آن دسترسی داشته باشند.

با این که این روزها به مدد تولید انبوه لوازم بهداشتی، امکان دستیابی بانوان به لوازم بهداشتی از جمله نوار بهداشتی مناسب و استاندارد فراهم شده است؛ اما گاهی اوقات در شرایط اضطراری و یا به هر دلیل ممکن این احتمال وجود دارد که بانوان در لحظه‌ای که نیازمند این محصول هستند از دسترسی به آن در محیط‌های عمومی به دور باشند.

برند مای‌لیدی با رسالت کمک به ارتقای کیفیت زندگی دختران و بانوان ایرانی؛ دست به فعالیتی جالب و فرهنگی زده است. این اقدام با نصب دستگاه‌های دریافت رایگان نوار بهداشتی در سرویس بهداشتی زنان برخی از اماکن عمومی چند نقطه‌ی تهران شروع شده و به زودی در شهرستان‌ها نیز توسعه پیدا می‌کند.

با نگاهی به شبکه‌های اجتماعی و ترند شدن این اقدام در روزهای اخیر، به سادگی می‌توان حساسیت افکار عمومی را نسبت به این مساله و لزوم تسهیل زندگی بانوان در تمام نقاط جامعه مشاهده کرد. در واقع راه اندازی دستگاه‌های دریافت نوار بهداشتی رایگان مای‌لیدی در سرویس بهداشتی زنان تعدادی از فضاهای عمومی تهران و شهرستان‌ها سعی بر رفاه بیشتر و دسترسی آسان بانوان به نوار بهداشتی دارد.

گفتنی است که این برنامه در پایان سال 1400 طرح‌ریزی و با آغاز سال 1401 اجرایی شد.

شایان ذکر است که نتیجه چنین اقدامی در قدم اول خلق گفتگو درباره سلامت قاعدگی در جامعه است؛ چرا که می‌دانیم محدودیت‌ها و موانع فرهنگی در سراسر دنیا موجب نوعی نا‌آگاهی درباره این موضوع شده است.

نصب دستگاه‌های دریافت رایگان نوار بهداشتی‌ مای‌لیدی در راستای فعالیت‌هایی است که این برند همواره در تاریخچه کاری خود در سال‌های گذشته، به عنوان حامی و همراه زنان سرزمینمان انجام داده و برای توانمندسازی زنان و ایجاد گفتگو درباره موضوع پریود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و کمپین‌های مختلفی در این زمینه اجرا کرده است.

شیوه عملکرد دستگاه دریافت رایگان نوار بهداشتی

هر دستگاه مای‌لیدی تعداد 60 نوار بهداشتی را در خود جا داده است که با دقت تمام و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آن جای‌گذاری می‌شود  دریافت نوار بهداشتی رایگان با تعاملی ساده با این دستگاه اتفاق می‌افتد که تنها شامل سه مرحله است:

1- ارسال پیامک به شماره روی دستگاه و دریافت پیامک کد یکتا.
2- وارد کردن کد یکتا در دستگاه.    
3- دریافت نوار بهداشتی از محفظه‌ پایینی دستگاه.

براساس گزارش منتشر شده از سوی روابط عمومی مالی‌لیدی، قرار است تا پایان سال 1401 تعداد اماکنی که به این دستگاه‌ها مجهز می‌شوند، افزایش یافته و تلاش شود که نیاز تعداد بیشتری از دختران و بانوان ایرانی را از این حیث برطرف کند.

به گزارش روابط عمومی برند مای‌لیدی دسترسی به این محصول در چنین اماکنی یک امر بدیهی برای رفاه بانوان است. برند مای‌لیدی همیشه متعهد به تولید محصولات بهداشت بانوان با بهترین کیفیت است و چنین قدم‌هایی را وظیفه خود برای آگاهی و رشد جامعه می‌داند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت می توانند به سایت مای‌لیدی به نشانی https://myladypads.com/مراجعه کنند.
 
کد مطلب : ۴۲۹۲۱
شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹
۰
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا
 

ارسال
 
گروه های خبری :