چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ,28 September 2022
 
 
هشدار یک شرکت دارویی درباره خرید مکمل تقویت مو از فضای مجازی
 
روابط عمومی شرکت افق داروی پارس در بیانیه‌ای از عموم‌ مردم درخواست کرد به هنگام خرید محصولات هیرتامین، به علامت سازمان غذا و دارو، درج شده روی قوطی محصولات توجه کنند.
 
به گزارش فانا، در این بیانیه آمده است: با توجه به اینکه سوداگران سلامت، در کمین سوءاستفاده از نام محصولات  هستند، متاسفانه مشاهده شده که برخی سودجویان اقدام به توزیع محصولات فاقد هویت و اصالت و با قیمت‌های هنگفت کرده‌اند.

این موضوع خصوصا در رابطه با خرید این اقلام در فضای مجازی و از طریق کانال‌های تلگرام و صفحات اینستاگرام حائز اهمیت است چرا که اغلب این محصولات به صورت قاچاق و با مدیریت شبکه‌ای و مافیایی خارج از کشور، وارد شده و هیچ اطمینانی به سلامت، اصالت و تاریخ انقضای آنها و رعایت اصول و شرایط نگهداری در زمان حمل و نقل وجود ندارد.

براین اساس توصیه می‌شود از محصولاتی استفاده شود که دارای تائیدیه وزارت بهداشت باشند.

گفتنی است اخیرا افرادی که منافعشان با تولید این محصول در کشور به خطر افتاده است، اقدام به شایعه‌پراکنی در فضای مجازی کرده‌اند.

لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان افق دارو نمایندگی رسمی این محصول در کشور، اقدام به تولید آن در کشورمان با فناوری پیشرفته جهانی و تحت لیسانس کمپانی هیرتامین کرده است و این محصول در داروخانه‌های سراسر کشور موجود است.

براساس این بیانیه، شرکت افق داروی پارس، در پایان تاکید می‌کند: این شرکت به عنوان نماینده رسمی هیرتامین، حق خود را برای استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای برخورد با انتشاردهندگان پیام‌های کاذب و تشویش‌کننده افکار عمومی محفوظ می‌داند.

پروانه ثبت فرآورده مکمل تغذیه‌ای هیرتامین ادونس فرمولا
 
کد مطلب : ۴۳۲۹۲
يکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :