چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ,28 September 2022
 
 
ضرورت اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی برای تبلیغ در رسانه‌های مجاز
 
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: هرگونه تبلیغ در خصوص موارد تحت شمول دستورالعمل تبلیغات در هر یک از رسانه‌های مجاز نیازمند اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی است.
 
به گزارش فانا، علی سالاریان در نامه‌ای خطاب به رؤسای هیئت مدیره نظام پزشکی‌های سراسر کشور با تأکید بر ماده ۴ دستورالعمل تبلیغات گفت: همچنین مطابق ماده ۱۲ همان دستور العمل، تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای که مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیستند «ممنوع» است.

در متن نامه دکتر علی سالاریان معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی خطاب به رؤسای هیئت مدیره نظام پزشکی‌های سراسر کشور آمده است:

ریاست محترم هیئت مدیره نظام پزشکی سراسر کشور

با سلام

احتراما به استحضار می‌رساند مطابق ماده ۴ دستورالعمل تبلیغات انجام هرگونه تبلیغات در خصوص موارد تحت شمول دستورالعمل و از طریق هر یک از رسانه‌های مجاز نیازمند اخذ مجوز تبلیغات از سازمان نظام پزشکی است، همچنین مطابق ماده ۱۲ همان دستور العمل تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای که مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیستند ممنوع است. ضمنا بر اساس نامه واصله از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبق ضوابط و قوانین جاری کشور، تبلیغ محصولات و خدمات داخلی در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان ممنوع است. از این رو خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی به اطلاع کلیه مطب ها، دفاتر کار، مراکز و مؤسسات تشخیصی درمانی رسانده شود.
 
کد مطلب : ۴۳۳۲۴
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲
۰
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما
 

ارسال
 
گروه های خبری :