چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ,7 December 2022
 
 
آغاز ثبت‌نام رویدادهای آموزشی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ فارما
 
نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ فارما به‌ عنوان بزرگترین رویداد دارویی کشور، به عنوان یک رویداد چندجانبه علاوه بر بخش صنعتی و تجاری به مباحث فرهنگی، علمی و آموزشی نیز توجه ویژه دارد و خوشبختانه توانسته است تاثیر بسیار مثبتی در ارتقای مهارت و دانش داروسازان، پرسنل فعال در بخش داروسازی کشور و ارتقای دانش دانشجویان داروسازی داشته باشد.
 
به گزارش فانا، کمیته آموزشی و پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در تقویم زمانی برنامه‌های آموزشی و کارگاه‌های خود، نمایشگاه ایران‌ فارما را محل مناسبی برای برپایی رویدادهای آموزشی در نظر گرفته است و این رویداد بین‌المللی با برپایی کارگاه‌های متعدد در حوزه دانش دارویی و مهارت حرفه‌ای میزبان پرسنل شرکت‌ها، دانشجویان و دانش‌آموختگان دارویی در ایران است.

اگر خود را نیازمند مهارت‌آموزی و کسب دانش می‌دانید می‌توانید از جنبه‌های نوآورانه و فراگیر هفتمین کارگاه‌های ایران فارما بهره‌مند شوید. کارگاه‌هایی که در حوزه‌های مختلفی از جمله دسترسی به بازار، زنجیره تامین دارو، ورود به بازار دارویی بین‌المللی، توسعه کسب و کار، مدیریت تامین مالی و مدیریت کیفیت برای شما برنامه‌ریزی شده است.

برای اطلاع از برنامه‌ و ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی به سایت www.iphexpo.com مراجعه کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که پیش از این برای بازدید ایران‌ فارما اقدام کرده‌اید، می‌توانید از زیرمنو پنل‌ها و کارگاه‌ها برنامه آموزشی خود را به سبد خرید خود اضافه کنید.

ایران فارما، نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته
۱۸ تا ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۱
 
 
کد مطلب : ۴۳۹۴۳
جمعه ۲۵ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :