چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ,30 November 2022
 
 
پیرصالحی:
برگزاری سلسه نشست‌های فارماتاک در هفتمین نمایشگاه ایران فارما
 
عضو هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران گفت: در هفتمین دوره نمایشگاه ایران فارما، سلسه نشست‌های فارماتاک برگزار خواهد شد که طی آن، افراد باتجربه در صنعت داروسازی تجربیات موفق خود را به نسل جوان ارائه خواهند کرد.
 
به گزارش خبرنگار فانا، مهدی پیرصالحی در نشست خبری هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما که 30 شهریور ماه برگزار شد، افزود: در روز نخست هفتمین نمایشگاه ایران فارما برنامه افتتاحیه با حضور مسوولان و صنعتگران برگزار خواهد شد. همچنین از چند نفر از پیشکسوتان صنعت داروسازی کشور تقدیر خواهد شد.

وی افزود: همچنین حدود هفت تور بازدید از شرکت‌های داروسازی شیمیایی، بایوتک و مکمل برای دانشجویان و علاقه‌مندان تنظیم شده است که اگر لازم باشد افزایش می‌یابد. در نمایشگاه امسال ایران فارما مسابقه و چالش بزرگ دانشجویی را در فضای نمایشگاه با همکاری گروه دانشجویی ایفسا خواهیم داشت. مسابقه عکس حوزه سلامت نیز با همکاری سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود که امیدواریم عکس‌هایی که در رابطه با کرونا و مدافعین سلامت گرفته شده در قالب این رویداد به نمایش گذاشته شود. همچنین برگزاری نخستین رویداد شتابدهی ایده‌ها با عنوان متر&جت با همکاری شتابدهنده های فعال در حوزه دارو و سلامت برگزار می‌شود. نشست مچ اند میت نیز برای اتصال سرمایه‌گذاران به صنعت و اتصال سرمایه‌گذاران به صاحبان ایده برگزار خواهد شد که از شرکت‌های مختلف سرمایه‌گذاری و صندوق‌های ریسک‌پذیر برای حضور در آن دعوت شده است.

وی عنوان کرد: دریافت رزومه تحصیلی و مشخصات دانشجویان و علاقه‌مندان برای کار در صنعت داروسازی نیز از دیگر اقداماتی است که در ایران فارمای امسال انجام خواهد شد. تور بازدید از نمایشگاه ایران فارما نیز برای گروه‌های دانشجویی ترتیب داده شده است. همچنین سال قبل سلسله نشست‌هایی با مسوولان اجرایی در حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت داروسازی داشتیم که این نشست‌ها در نمایشگاه امسال نیز برگزار خواهند شد.

عضو هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران خاطرنشان کرد: کارگاه‌های آوزشی و مهارتی ویژه پرسنل شرکت‌های داروسازی نیز با هماهنگی کمیته آموزش سندیکا برگزار می‌شوند و نشست‌های آموزشی و کارگاه‌های مختلفی را برای دانشجویان داریم. سلسله نشست‌های فارماتاک نیز برگزار خواهند شد که در آنها افراد باتجربه صنعت داروسازی تجربیات موفق خود را به نسل جوان منتقل خواهند کرد.. ضمن اینکه نشست‌های صنفی مختلفی هم با هدف افزایش ارتباطات بین صنعتگران حوزه‌های مختلف خواهیم داشتیم.

پیرصالحی گفت: برپایی سمینار تازه‌های دارویی در حوزه پزشکی نیز با 15 امتیاز بازآموزی برگزار خواهد شد. در روز دوم نمایشگاه ایران فارما نیز مجمع سالانه سندیکا برگزار می‌شود. در روز آخر نیز مراسم اختتامیه تمایشگاه با حضور مسوولان و صنعتگران برگزار خواهد شد.

به گفته وی انتظار می‌رود بیش از 30 هزار نفر از هفتمین نمایشگاه ایران فارما بازدید کنند.
 
کد مطلب : ۴۴۰۴۹
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱
۰
 
 

ارسال
 
گروه های خبری :